Liszt Concours in ShanghaiIn de komende maanden staat Shanghai in het teken van de EXPO 2010. Natuurlijk is het Liszt Concours daarbij. In verschillende evenementen zal het Concours vertegenwoordigd zijn, onder andere in het splinternieuwe Dutch Culture Centre en in het Nederlands Paviljoen.
Samen met het Nederlands Dans Theater organiseert het Liszt Concours MOVE:MENT, een unieke ontmoeting tussen twee Chinese artiesten met Nederlandse banden. In mei 2010 bundelt het Liszt Concours samen met een aantal Utrechtse culturele instellingen de krachten voor een tweedaagse culturele presentatie namens Utrecht. Tenslotte maakt het Liszt Concours met twee andere grote Nederlandse concoursen, het Internationaal Vocalisten Concours en TROMP International Music Competition, het programma Made in Holland.
Vervolgens staan in september in het Shanghai Conservatory de Internationale Selectieronden voor het 9de Internationaal Franz Liszt Pianoconcours op het programma.
programma Liszt Concours in Shanghai
17 mei 2010 MOVE:MENT, met o.a. Yingdi Sun
23 tm 26 mei 2010 Utrecht goes Shanghai
met Rian de Waal, C-mon&Kypski, Holland Baroque Society,
Ruben van Gogh en het Nationaal Museum van Speelklok tot
Pierement, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht, Tjerk Ridder, het Utrechts Archief, Universiteit Utrecht
30 mei 2010 recital Yingdi Sun (besloten)
9 juli 2010 recital Nino Gvetadze, met Frederieke Saeijs
23 en 24 juli 2010 Made in Holland, met o.a. Vitaly Pisarenko
10 tm 12 september 2010
Internationale Selectieronden 9de Liszt Concours
